Správa siete

Štandardizované postupy

Všetky pravidelné servisné úkony sa robia pomocou presných písomných postupov, ktoré sú optimalizované pre klienta. To umožňuje, aby boli počítače vždy spravované rovnakým spôsobom.

 

Dokumentácia

Všetky informácie o sieti a počítačoch podrobne dokumentujeme, čo výrazne urýchľuje správu. Takisto dokumentujeme všetky pravidelné úkony.

 

Bezpečnosť

S nami sú vaše dáta zmluvne chránené pred akýmkoľvek zneužitím. Už sa nemusíte obávať, že sa dostanú do nesprávnych rúk.

 

Rýchlosť

Pre telefonické nahlasovanie problémov garantujeme odpoveď do 1 hodiny. V prípade E-mailových nahlásení garantujeme odpoveď do 12 hodín. To platí rovnako v pracovné dni, ako aj cez víkendy a počas sviatkov.

Náhradné komponenty

Vďaka kontaktom s poprednými dodávateľmi
výpočtovej techniky zabezpečujeme nákup
náhradných komponentov, ako aj celých PC setov. Nemusíte ich už zháňať a strácať čas surfovaním na internete. O nákup, inštaláciu a nastavenie daných zariadení sa postaráme my.

Riešenie problémov u klienta

Väčšinu servisných zásahov vieme vyriešiť pomocou profesionálneho softvéru na vzdialenú správu. Ak je však nutné prísť priamo k vám, nie je to pre nás žiaden problém. V rámci Bratislavského kraja je doprava zdarma.

Likvidácia vyradených zariadení

Už nemusíte mať pozornosť na všetkých starých počítačoch a zariadeniach, ktoré vám iba zapĺňajú priestory. My sa postaráme o vymazanie všetkých dát a následnú likvidáciu takejto nepotrebnej elektroniky.

electronic scrap in trash can

V prípade záujmu o viac informácii môžete vyplniť dotazník online.