Naša spoločnosť bola založená v roku 2003 s názvom Aariadne solutions, s.r.o.

 

Zrejme si kladiete otázku, prečo práve tento názov.

 

Ariadne bola dcérou krétskeho kráľa Mínóa. Grécky hrdina Théseus prišiel na Krétu s jediným cieľom: zabiť Minotaura, polobýka, poločloveka, ktorý žil v labyrinte. Athénsky kráľ mu musel každých deväť rokov obetovať sedem mládencov a sedem dievčat.

Keď prišiel Théseus na Krétu, Ariadne sa do neho na prvý pohľad zamilovala. Dala mu čarovný meč a klbko nití. Mečom mal zabiť Minotaura a klbko mal rozmotať v labyrinte, aby našiel cestu späť. Keď Théseus svoju úlohu splnil, vrátil sa do Athén, kde sa po smrti svojho otca stal kráľom. Dal aténskemu ľudu zákony a poriadok a viedol ho k tomu, aby si vedel vládnuť sám.

Tento príbeh veľmi dobre vystihuje náš cieľ. Firmy sa častokrát dostávajú do “labyrintu” svojich počítačov a siete, ktoré im neprinášajú dostatočný úžitok a sú im skôr na škodu. My pomáhame klientom tým, že im umožníme tým labyrintom bezproblémov prejsť 

a sústrediť sa tak na svoj produkt, nie na nefungujúcu alebo zložitú sieť.

Mimochodom, to druhé “a” v mene Aariadne nie je gramatickou chybou – jednoducho chceme byť na prvých miestach v internetových vyhľadávačoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *