V roku 2005 sme hľadali nejaké lacné a spoľahlivé riešenie na zálohovanie užívateľských PC, ktoré by bolo z hľadiska užívateľa bez obsluhy a zároveň by nemal k svojim zálohám žiadny prístup. Systém AARIADNE sme zakúpili na skúšku. Po necelých troch rokoch sme zakúpili ďalšie dva servery. So zálohovacím zariadením sme veľmi spokojní. V roku 2016 sme zakúpili ďalšie 4 servery, v roku 2018 ďalší jeden server.

Obnova súborov zo zálohy je veľmi jednoduchá. Hlavne veľmi veľká spokojnosť je na strane užívateľa, ktorému sa zachránia dáta, o ktoré by v inom prípade prišiel.Čo ma najviac oslovilo na Aarchive je spoľahlivosť a jednoduchosť nastavenia záloh. Prínos, ktorý nám Aarchive prináša je hlavne v minime času potrebného na obnovu zo zálohy. Na týchto serveroch nerobíme ani žiadnu údržbu. Ako boli nainštalované a spustené do služby tak sú, len kontrolujem či sú zálohy vykonávané. Do zakúpenia tohto systému bolo na užívateľoch, aby si svoje dáta v PC zálohovali. Aj keď to bolo zakotvené v smernici, takmer nik to nerobil. Nie raz sa stalo, že odišiel HDD a dáta užívateľa sa nedali obnoviť. Prišli o viacročnú dokumentáciu. Týmto serverom je zabezpečené, že dáta sa zálohujú bez pričinenia užívateľa.

Dôvod prečo by som odporučil Aarchive iným spoločnostiam je hlavne vďaka dobrej cene, spoľahlivosti a jednoduchej obsluhe.

E. M.
Fortischem, a.s.

Radi by ste sa dozvedeli viac? Kontaktujte nás!

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo

Vaša správa