Máte problém s počítačom? My ho vyriešime.

bulb


Servis PC a notebookov

Potrebujete opraviť váš počítač a nemáte čas brať ho do servisu a čakať, kým zvládnu vzniknutý problém? Nemusíte, my prídeme k vám a vykonáme potrebné úkony, aby fungoval dobre a spoľahlivo. Ak bude problém mimoriadne vážny, poradíme vám s výberom nového.

nb-stereoscope
nas

Inštalácia domácich sietí

Čoraz viac sa medzi bežnými domácnosťami a malými firmami rozširuje potreba domácej siete s malým úložiskom dát (NAS) a multimediálnymi funkciami. V závislosti od vašich požiadaviek a finančných možností vám takéto riešenie naplánujeme a zrealizujeme.

IT poradenstvo

Máte plány s IT, ale chýba vám istota, že je to ideálne riešenie? My vás vypočujeme a následne vám ochotne a zrozumiteľne poradíme. Ak potrebujete čokoľvek vysvetliť alebo ste si kúpili nový počítač, naučíme vás ho používať.

compass
shield

Zabezpečenie dát

V súčasnosti je potreba ochrany dát oveľa väčšia ako v minulosti. Nielen z hľadiska zabezpečenia proti vírusom, ale aj v súvislosti so súkromím na internete. Poskytneme vám efektívne nástroje na to, aby ste mohli výužívať všetky možnosti IT bez toho, aby ste mali obavu o svoje informácie.

V prípade záujmu o viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *